Taahhüt Ediyoruz

SİZ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN...

Eğitimden iletişim konusuna kadar Emlak Sektörü içindeki ismini hep “Öncü”, hep “İlk” lere imza atarak duyuran  Birleşmiş  Emlakçılar A.Ş ,    Türkiye'de Tüketici kanunlarının henüz çıkmadığı dönemde, Emlak sektöründe İlk ve tek olarak 1996 yılında İstanbul Ticaret Odası Tüketiciyi Koruma Taahhütnamesini imzalayarak  Hizmetteki Kalitesini ve en önemlisi, Müşteriye olan saygısını bir kez daha kanıtlamıştır.

 

Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. ve Acentelerinin verecekleri hizmetin bir anlamda, “Yasal Güvencesi” olan bu “Taahhütname” ile Ülkemizde ilk defa “Yasal yollardan Koruma Garantisi” ni sağladık...


Bu garantinin pratikte ne gibi uygulamalarla Size nasıl yansıyacağını düşünürsek ;

  • Alım-Satım veya Kiralamada, sözleşmeli çalışacağı için her iki tarafın da hakları yasal olarak korunacaktır.
  • Yine Alım-Satım veya Kiralama sırasında İstanbul Ticaret Odası tarafından belirlenen Kanuni Komisyon dışında davranılmayacaktır.
  • Her iki Tarafın haklarının korunması ve olası tüm olumsuzlukları engellemek adına Alıcı ve Satıcıyı bir araya getirerek, pazarlığın ortak bir platformda yapılması sağlanacaktır.
  • Olası birtakım olumsuzluklarda Acentenin bölgesindeki Ana Acente veya Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. Genel Merkezi sorunu çözecektir.
  • Sorunun çözülememesi halinde ise İstanbul Ticaret Odası Tahkim Kurulunun aldığı kararlar doğrultusunda çözüme gidilecektir…

Güvenilir olarak kalmak, güven sağlamaktan daha zordur...

Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. Tüm Ailesi ile, Daima Güvenilir kalacaktır...

Yazılım : Emlakkobi

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir